Kas yra švytuoklė

Švytuokle, švytuokle, pasakyk man...

Aiškiaregė-psichoanalitikė Gerda Red su švytuokle susidraugavo jau seniai. Pašnekovė sako, kad šis nedidelis instrumentas jai padeda išspręsti daugybę situacijų. Ir tik vienintelį kartą švytuoklė moterį kiek „nuvylė“ – uždraudė jai gerti kavą!
Kas yra švytuoklė? Kuo jos veikimas skiriasi nuo virgulės?Švytuoklės istorija siekia IV a. Ji buvo naudojama Mesapotamijoje, Babilone, Asirijoje, Romoje ir Graikijoje. Žinoma, kad Romos imperatoriaus Valento laikais buvo areštuoti ir nuteisti du graikų magai, kurie, naudodami ant plono siūlo pakabintą auksinį žiedą, pateikė nepalankų esamam karaliui atsakymą. Žiedas sukosi virš taurės, kurios kraštuose buvo išgraviruotos 24 raidės. Magai klausė švytuoklės-žiedo, koks bus būsimo imperatoriaus vardas. Žiedas sustojo ties raidėmis T, E, O, D, tad magai padarė išvadą, kad būsimas imperatorius bus Teodoras. Svarelis ar švytuoklė naudojami pačiose įvairiausiose situacijose: pasimetusiems daiktams ieškoti, kokiam nors žmogui ir jo gyvenamajai vietai išaiškinti, taip pat lobiams ieškoti, naujiems keliams tiesti, surasti geriausią vietą, kur statyt namą, atrasti būdus, kaip gerinti sveikatą ir t.t. Švytuoklė veikia tuo pačiu principu kaip ir virgulė. Tik virgulė yra indikatorius, su kuriuo dirbti reikia tam tikroje vietovėje, užduodant jai klausimus. O štai svareliu galima naudotis ir patalpoje, ir lauke. Tai universalus indikatorius, atsakantis į daugelį klausimų.

Kaip ji veikia?

Švytuoklės arba svarelio veikimo principas gan paprastas ir praktiškai nepakito nuo senovės iki mūsų laikų. Užduodamas dominantis klausimas ir švytuoklė pateikia atsakymą – „taip“ ar „ne“.

Kokiais tikslais gali būti naudojama švyuoklė?

Švytuoklė gali būti naudojama labai plačiai:
1. Požeminių vandens telkinių ir metalų, lobių, pamestų daiktų, dingusių reikmenų, net žmonių paieška.
2. Medicininė diagnostika, gydymosi būdų paieška, medicininių preparatų, vaistų parinkimas.
3. Ligų priežasties organizme suradimas.
4. Arterinio spaudimo matavimas.
5. Energetinė diagnostika, auros, čakrų ištyrimas.
6. Darbas ezoterinėje srityje, parapsichologija.
7. Labiausiai tinkančių konkrečiam žmogui maisto produktų nustatymas.
8. Labiausiai tinkančios bižuterijos, papuošalų suradimas ir parinkimas.
9. Spiritizmo seansams.
10. Aiškiaregystės,psichoanalizės seansams, būrimams ir pan.
Švytuoklę dažniausiai naudoju aiškiaregystės seansų metu. Ji ypač praverčia asmeninių savybių diagnostikai, dirbant su fotografijomis. Geriausias rezultatas pasiekiamas su vestuvinėmis nuotraukomisMano vyro močiutė pokario metu besikreipiančioms gyvanašlėms padėdavo išsiaiškinti, ar jų vyrai grįš iš karo ar yra žuvę. Tam ji naudodavo stiklinę su vandeniu ir ant plauko užmautą vestuvinį žiedą. Tai irgi švytuoklė. O šiuolaikinių švytuoklių galima įsigyti bet kurioje ezoterinių prekių parduotuvėje. Dar geria ją gauti iš praktiko ar dvasinio mokytojo rankų.

Pasigaminti švytuoklę galima ir patiems. Reikia paimti bet kokį svorį. Tai gali būti 3–4 cm ilgio vinis. Taip pat reikės 12–18 cm siūlo. Atsisėskite tiesiai, nesikūprinkite, pėdomis tvirtai remkitės į žemę, alkūnės turi būti padėtos ant stalo, kad energetika laisvai tekėtų jūsų kūnu. Siūlą laikykite didžiojo ir rodomojo pirštais galiukais. Tuomet užduokite klausimą ir laukite atsakymo. Pasigaminti švytuoklę nesunku, bet dar reikia išmanyti, kaip su ja dirbti. Darbo su švytuokle mokau savo studentus. Tai gilus moklas, reikalaujantis praktikos.

Minėjote, kad švytuokle galima tikrinti, ar maisto produktai tinka konkrečiam organizmui…

Taip, ji gerai padeda nusatyti ir vaistų, ir maisto produktų tinkamumą konkrečiam asmeniui. Įdomu, kad švytuoklė visuomet būna nusiteikusi prieš kavą. Ji visiems rodo, kad šis gėrimas netinkamas naudoti. Ir pati tai tyrinėjau. Atvirai pasakius, esu „užkietėjusi“ kavos mėgėja, todėl ši žinia pribloškė.

Švytuoklė taip pat gana aiškiai nusteikusi prieš „chemiją“. Tarkime, padedu prieš save be trąšų šiltnamyje augintus pomidorus ir atvežtinius. Laikau virš pirmųjų švytuoklę. Susikaupiu ir užduodu garsiai klausimą: „Ar tinka man šie šiltnamyje auginti pomidorai?“ Švytuoklė pradeda suktis ratu, pagal laikrodžio rodyklę. Tai reiškia, kad daržovės man tinka. Tada kairiu delnu nuvalau svarelį, perbraukdama per jį, ir laikau virš „sintetinių“ pomidorų. Švytuoklė pradeda suktis prieš laikrodžio rodyklę… Taip tikrinti maisto produktus gali bandyti visi. Pasipraktikuokite daugiau ir jums pavyks.Kaip galėtų patys žmonės su švytuokle bandyti ieškoti pamestų daiktų?

Tam reikalingas vietovės planas. Jame reikia nurodyti pasaulio šalis ir padalinti planą į kvadratus. Svarelį laikyti virš plano ir klausti: „Ar pamestas žiedas čia?“ Tuomet lėtai ir atidžiai vedžioti švytuokle virš plano. Būkite kantrūs. Suradusi pamestą daiktą, švytuoklė pradės tarsi šokinėti, atgis, ves jūsų ranką link tos vietos, kur jis yra.

Ar tiesa, kad atsakymus per švytuoklę gali pradėti duoti piktosios jėgos?

Dirbant su švytuokle, reikia laikytis tam tikrų saugumo taisyklių. Juk įjungti pasąmonę kartais nėra paprasta. Neužsiimkite darbu su švytuokle, jei blogai jaučiatės. Turite labai susikaupti ir būti ramūs. Taip pat nepatarčiau užsiimti ligų diagnostika ir gydymu.

Kada jums švytuoklė praverčia labiausiai?

Be švytuoklės nepraeina nė vienas mano psichoanalizės seansas. Kaip jau minėjau, švytuoklė yra nuostabus, unikalus instrumentas, padedantis darbe su kliento atsineštomis nuotraukomis. Ji labai tiksliai nurodo žmogaus energetinę būklę. Švytuoklę taip pat naudoju net dingusiems žmonėms ieškoti.

Pavyzdžiui, kartą kreipėsi susirūpinusi moteris, nes jos sergantis skleroze tėvelis išėjo iš namų ir jau trečią dieną negrįžta. Pasitelkėme vietovės žemėlapį ir švytuoklė tiksliai nurodė, kur yra šis žmogus. Taip pat ir tai, kad moters tėvelis negyvas. Žmogui pasiklydus, jį ištiko panikos priepuolis ir neatlaikė širdelė.

Laimei, būna ir sėkmingų istorijų. Kartą į paskaitą Kaune atėjo susirūpinus studentė, būsima tarologė. Jos šeima išvyko į sodą su savo augintiniu, mielu šuneliu, kuris netikėtai dingo. Šeima ilgai laukė, ieškojo, galiausiai išvyko į namus. Vaikai labai verkė, išklijavo skelbimus su šuniuko nuotrauka. Paskaitoje visa grupė su švytuokle pagal sodo planą atidžiai sekėme, kur gi gyvūnėlis pradingo, aiškinomės, ar jis gyvas. Švytuoklė parodė, kad perėjęs upelį, šuniukas pasimetė ir buvo priglaustas šeimos su mažais vaikučiais netoliese esančiame kaime.